Kontaktai

Direktorius
Mindaugas Stepulaitis
mindaugas@finagro.lt
+37061620082

1998-2004 Lietuvos Teisės Universitetas, teisės bakalauro kvalifikacija
2004-2005 Dalinės Teisės studijos Friburgo universitetas (Šveicarija)
2004 – 2006  Lietuvos Teisės Universitetas, teisės magistras
LR ŽŪM Akreditacija nuo 2011-2014 m.

Finansų skyriaus vadovė
Kristina Leknickaitė-Stepulaitienė
kristina@finagro.lt
+37064052555

1997-2001 Lietuvos Žemės Ūkio Universitetas, ž.ū. ekonomikos bakalauro kvalifikacinis laipsnis
2002-2003 Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas, Statybos ekonomikos magistro laipsnis
LR ŽŪM Akreditacija nuo 2014 m.

Komercijos direktorė
Daiva Sinkutė
daiva@finagro.lt
+37060222999

1996-2000 Lietuvos Žemės Ūkio Universitetas, aplinkos inžinierija
2000-2001 Lietuvos Žemės Ūkio Universitetas, hidrotechnikos bakalauras
LR ŽŪM Akreditacija nuo 2014m.

Buhalterė
Simona Bikmanė
simona@finagro.lt
2011-2014 m. Verslo administravimo ir buhalterinės apskaitos koleginių studijų programa (QQI Fetac Major Award in Business administration and Bookkeeping)

Apskaitininkė
Dovilė Malyšovienė

2010-2011 m. Šiaulių profesinio rengimo centras, apskaitininko ir kasininko specialybė                                          2016 - dabar. Marijampolės kolegija, Buhalterinė apskaita, verslo vadybos profesinio bakalauro laipsnis

Buhalterė
Julija Ramanauskaitė

2009 - 2012 m. Kauno kolegija, Vadybos ir verslo administravimo profesinio bakalauro laipsnis ir buhalterio kvalifikacija
2012 - 2013 Aleksandro Stulginskio universitetas, Papildomos studijos kolegijų absolventams, siekiantiems įgyti teisę studijuoti magistrantūroje
2013 - 2016 Aleksandro Stulginskio universitetas, finansų magistro laipsnis.

Buhalterė
Rita Gaižauskienė
rita@finagro.lt
+37060222333

Smalininkų žemės ūkio technikumas - žemės ūkio buhalterinė apskaita
Klaipėdos Mokymo Centro kompetencijos kėlimo buhalterinės apskaitos kursai
Šioje srityje darbo patirtis 10 m.

Apskaitininkė
Gaisva Kuskienė
gaisva@finagro.lt
+37068710071

2006-2010 m. Vytauto Didžiojo universitetas, Sociologijos bakalauras.

Administratorė-apskaitininkė
Jovita Eizienė
jovita@finagro.lt

2011 - 2015 m. Vilniaus Kooperacijos Kolegija, buhalterinės apskaitos specialybė, profesinis bakalauras. 

Kaip mus rasti?

Mokslininkų g. 2A, Vilnius LT-08412

Kęstučio g. 4-5, Šakiai LT-71130